Жизнь дала трещину – еду на Троещину

avatar

В Жмеринці колись був видатний мер.  Звався він Віктор Жеребнюк. Жителі міста Жмеринка віддали йому свої голоси і він переміг. Але минуло три тижні від виборів і він вирішив, що на думку людей можна наплювати. Адже його покликали не кудись там, а аж одним із десяти(!) керівників районів в столицю. Керувати він буде Деснянським районом (Троєщиною), де на одній вулиці Маяковського живе більше ніж у його рідній Жмеринці. Про те, що рідну Жмеринку литвинівець Жеребнюк віддає регіоналам годі й говорити. Правда, навряд, щоб жмеринчанин знав і народну київську мудрість про те, що «Жизнь дала трещину – еду на Троещину».

Отож, приїде завтра в свою Деснянську райадміністрацію Віктор Жеребнюк керувати. Дуже серйозний господарник. Дуже великий спеціаліст в комунальній сфері. І почне своїм підлеглим говорити: «А от у нас у Жмеринці…». А його підлеглі (ушлі люди) йому скажуть: «Е, ні. У Вас у Жмеринці все було дурня, от у нашого заступника з ЖКГ у Кам»янці-Подільському…». Ще більш ушлі підлеглі скажуть: «Ні, от у нашого мера в Комсомольську…». І так вони сперечатимуться як краще жити киянам: так як у Жмеринці, так як у Кам»янці чи так як у Комсомольську. Дуже цікава і плідна дискусія вийде.

p.s Цікаво чи призначили Жеребнюку екскурсовода по його рідному Деснянському району?

p.p.s Перший заступник Попова Мазурчак, той що із Кам»янця приїхав в нашу Тмутаракань, колись заявив, що Київ для нього занадто дороге місто, тому жити він вирішив в одному із міст-супутників. Про те, що тут живе 800 тисяч пенсіонерів із пенсією 1000 грн. і якось виживають, гуру від ЖКГ промовчав. Та й навіщо.

Цікаво, мер Жмеринки теж скаже, що йому тут шумно і дорого? Чи може як мер столиці Попов оселиться в новобудові і при кожній ліпшій нагоді буде гордитися тим, що сам виносить сміття? А ми всі з радістю на обличчі казатимемо: «Який хазяйновитий…»

Запись опубликована в рубрике Блоги Комментариев. Добавьте в закладки постоянную ссылку.
 • Pipa_cool

  Києве! Ховайся в жито!!! Наше «щастя» тепер вам привалило! Ми як про це дізналися, то ніяк нарадуватися не можемо, що ця жадібна, ненаситна до влади і грошей людина дасть Жмеринці трохи відпочити від його «високості». Та з іншої сторони, дивлячись на впевнену ходу людини з такими якостями, та ще ц при манії переслідування, злопам*ятності і непереносимості навіть тіні конкуренції, з такою жагою влади, стає моторошно за долю всієї України…

 • Enni

  Ну не знаю, что вам Pipa_cool не нравилось в нашем мере! Разве он не сделал нашу Жмеренку лучше и красивее ? ОН хотя бы от нашего предыдущего мера Рябоконя, сделал свет в городе что не страшно ходить по улицам! И дорогу нормальную! Или вас все таки задевает то что он магазины имеет ? Ну пускай имеет ! Каждый кто имел возможность мог их купить и сделать в них что-то путевое, но не кто не хотел! и Тут только он взял строить то все сразу начали кричать » ужас! все крадет у нас» . НЕ ужели лучше бы было если это сдание стояло и не работало? а так оно хотя бы вид имеет , и люди место для роботы имеют!

  • Guest

   Шановна Енні! Ви з таким захопленням розказуєте про так званого «пана» Жеребнюка, що з»являється підозра, що перебуваєте в родинних зв»язках чи близьких стосунках. Запитайте у простих підприємців думку про бувшого мера. Скільки їм коштувало отримати дозвіл на початок роботи їх бізнесу. Боюся що в їх розповіді із цензурних слів будуть тільки «в» і «на». Коли за вирішення будь-якого бізнес питання такса починається від 5000 доларів то стає зрозуміло звідки взялися магазини машини і т.д. Коли періодично гінці від Жеребнюка ходили по підприємцям і збирали «дань» на яку влаштовували свята і гучні фейерверки. І ще багато всякого бруду про який і згадувати не хочеться. Єдина думка яка тішить більшість жмеринчан, що ця гнида ніколи більше не повернеться в Жмеринку. 

   • Ennikakikita

     да только что то, все уж сильно просят его вернуться?
    Знаете каждый, думает за свою жопу и за свою семью, я думаю если бы вы были у власти вы так же поступили? разве нет?  я бы да! Та каждый так бы сделал! Я говорить что человек гнида, не кто права не имеет, етим самым вы сами показываете что вы еще по хуже чем гнида!

 • Harly

  Уважаемый Вадим Денисенко в Ваших текстах нет ни смысла ни изюма постарайтесь не позорится
  А что касается таких как вы Д. Кеннеди сказал
  Не спрашивай, что твоя страна сделала для тебя, спрашивай, что ты можешь сделать для своей страны

 • http://twitter.com/Nepoceda Непоседа Татьяна

  «p.s Цікаво чи призначили Жеребнюку екскурсовода по його рідному Деснянському району?» ага…было бы интересно посмотреть на маршрут )))
  http://nepoceda.kiev.ua

 • http://detskij-ugolok.com.ua Jambini

  вот и нет нашего мера, а вчера казалось, что он навечно у нас :)

 • Lady Skibickaya

  троещина оч даже крутая и не хер говорить типо »
  Жизнь дала трещину – еду на Троещину
   » 

 • http://www.facebook.com/people/Андрій-Крошін/100004526654304 Андрій Крошін

  На Троєщині — квіточки, а у нас в Жмеринці давно ягідки: http://youtu.be/aVO3lcp-5gM

 • http://www.facebook.com/people/Андрій-Крошін/100004526654304 Андрій Крошін

  На Троєщині — квіточки, а у нас в Жмеринці давно ягідки:  http://youtu.be/aVO3lcp-5gM

 • Едвард

  «Земля наша велика і багата, а порядку в ній немає» Прям як заклик правити до Варягів. Тільки Вітя наш не Рюрик, а ЧМО регіоАнальне. Що за форма дешевого піару? Автор мабуть з команди Вітька тому і зміст і ізюм шукати тут не приходиться…
  P.S. Автору.. Як бачиш, відсутність його, не йде нам на шкоду, хоча може для Києва чи України було б краще, щоб він не вилазив з Жмеринки…

 • Илья

  А я на Пасху тоже подготовился, принял решение купить хлебопечку, если будет возможность тоже поеду отдыхать!