Давайте не об’єднувати опозицію

avatar

Щонайменше раз в день від когось із політиків я чую фразу про необхідність об»єднання опозиції. У мене взагалі складається враження, що коли в людей закінчуються думки, вони говорять про те, що треба об’єднати опозицію.

Але давайте уявимо собі, що ми об’єднали всю опозицію, а Тимошенко, Тягнибок, Яценюк і т.д., перестали вважати себе незамінними лідерами. І так, що ми отримаємо на виході? Потужну силу, яка зможе в одну мить зняти Януковича? Це міф, який тиражують ті, у кого закінчилися думки і вони говорять про об’єднання опозиції. Об’єднані Тягнибок, Яценюк і Тимошенко не матимуть зараз сил для того, щоб зняти Януковича. У них просто немає для цього необхідних інструментів (як юридичних так і політичних). Зрештою, у них сьогодні немає для цього і політичної волі.

Тоді для чого об’єднувати людей, які не можуть поєднатися в принципі?  Як можна поєднати соціалістів, лібералів і націоналістів для роботи на довгострокову перспективу? Насправді ніяк. Єдине, що напевно варто було б зробити, так це почати зараз говорити про розподіл мажоритарних округів. Але і це не вдасться. Бо за галицькі округи буде до останнього битися Свобода. За Волинь і Центральну Україну буде воювати Яценюк і Тимошенко. І в цій війні ніхто уступати не буде.

Тому ми будемо, як мантру повторювати про об’єднання опозиції. При цьому варто задати самим собі питання: «А на біса їх об’єднувати?».

Запись опубликована в рубрике Блоги Комментариев. Добавьте в закладки постоянную ссылку.
  • Super Iury1945

    Уважаемый Олег Челепис! Ваша мысль очень здравая и ценная. Более-менее полноценных партий являющихся оппозиционными по отношению к антиукраинской ПР от силы 5-6. Уйма сил уйдет попытаться объединить прежде всего их лидеров. Если получиться, то нет никаких гарантий от возможного кида. Да ведь нет прямого смысла объединятся. В таком объединении обязательно будут присутствовать фамилии лидеров, которых некоторые будущие избиратели на дух не переносят. Потом власти будет легче бороться против объединенной попозиции путем поиска в ней троянского коня. Оппозиции требуется объединение уже после выборов в парламенте. А до выборов просто необходимо координировать свои действия и планы. Вот тут уже власть будет суетиться не зная с какого боку зайти. У меня к Вам просьба будировать эту мысль чтобы она дошла до лидеров и партий.