Сержант Швець або брехун або…

avatar

Старший сержант Олександр Швець вирішив захистити себе і розповів свою версію того, що відбулося.

Якщо вірити екс-міліціонеру, то: 1) він мирно слухав півтори (!) години, як потерпілий матюкав його і його колег; 2) він не вийшов до міліціонерів і розмовляв з ними через щілину; 3) його довели до «белого каления» и слова про телячу мову вирвалися ненавмисне; 4) водій вимикав камеру, коли матюкався.

Тепер давайте розберемося з усіма цими тезами.  Будь-хто, хто стикався з патрулем ДАІ знає, що ніхто ніколи ні з ким півгодини не розбирається. Якщо водій матюкається і хамить, то викликається підмога і питання доволі швидко вирішується. Якщо водій матюкався, то незрозуміло, чому не викликали Беркут? Більше того, у водія, якщо вірити міліціонеру «документы — права и техпаспорт оказались намертво «спаяны» между собой в планшете из оргстекла металлическими болтами! А планшетка была прикреплена наручниками с тросом к рулю авто» (і надалі цит. мовою оригінала). За таких умов міліціонер зобов’язаний був зробити все, щоб затримати горе-водія. Але він чомусь півтори години з ним мило бесідував. Отже, як мінімум сержант Швець не виконав кваліфіковано свої зобов’язання.

Сержант скаржиться, що водій не вийшов до нього, але кому, як не працівнику ДАІ треба знати, що водій не зобов’язаний виходити? Отож, або сержант Швець не знає Правил або навмисно перекручує факти. В усякому разі він наразі ніде не сказав, що він вимагав, щоб водій вийшов. Якщо ж він не вийшов після вимоги, то читайте пункт перший.

Тепер щодо головної фрази. Ось як її пояснює Швець: «Если бы меня не довели до бешенства, я бы никогда этого не сказал — я прекрасно знаю, что можно говорить на службе, а чего нельзя». В перекладі на людську мову це означає, що людина на службі, визнає, що він справді вважає, що українська мова – «телячий язик». І насправді, лише за неповагу до українських законів він мав би бути виключений з лав міліції (від себе додам, що піарники МВС явно не подумали, коли саме таку тезу вклали в уста сержанту).

І останнє. Потерпілий вимикав камеру, коли матюкався. Якщо ти пишеш розмову, особливо, як у цьому випадку швидше за все динамічну, то навряд чи маєш час гратися з камерою. Тому логіка виправдовувань даішника і в цьому пункті виглядає доволі слабкою.

Хоча, як показує час, у нього вже знайшлися захисники в українському політичному маргінесі – «вітренківці» та партія «Родина». Лідер останньої Ігор Марков навіть пообіцяв працевлаштувати «жертву режиму».

Запись опубликована в рубрике Блоги Комментариев. Добавьте в закладки постоянную ссылку.
 • Odesaster

  Справа в тому , що ,,таке такого знаходить». Мається на увазі українофоба Маркова і типову ,,покруч» Швеця. Не збідніла Україна всякими покидьками. Українці будьте пильними, бо такої наволочі як Марков і Швець в Україні не мало.

 • Yurec333

  Поперше ім’я сержанта Александр, а не Сергій. Ви спочатку почитайте офіційні джерела, а потім вже робіть якісь висновки. Прочитавши вашу безглузду публікацію складається враження, що ви навіть це скандальне відео не бачили, а написали все це орієнтуючись на якісь плітки.
  І чи не є це лицемірством, коли людину з двома дітьми, хворою дружиною та хворим батьком звільняють за дискредитацію (хоча могли обмежитися суворою доганою), а представниця «українського політичного маргінесу» Фаріон, яка жене дітей до московії, залишається без покарання.

  • Вася

   Чому Фаріон говорить те, що вона говорить питайте у Януковича, який всіляко підтримує проект «Свобода». Чому звільнили Швеця? ТОму, що він українофоб. І хвора дружина тут не може служити виправданням

   • Yurec333

    Навіщо мені шось питати у Януковича, коли я бачив факт того, що депутат обл. ради, викладач української мови, педагог непрофесійно та образливо поводиться з дітьми.
    Ви впевнені, що сержант українофоб? Можливо він назвав телячою мову на якій з ним розмовляв водій (декілька фраз російською, декілька українською), а не державну. Доречі сам водій подав позов до суду на державтоінспекцію, але проти того щоб цей інцидент розглядали тільки крзь мовову призму.
    Автор цієї статті прокоментував багато тез сержанта, але забув сказати, що сержант ВИБАЧИВСЯ за свої слова.

 • Algal52

  Сержант Швец по всеум прочему еще и трус
  Если бы он был настоящим мужчиной, то стоял бы на своем до конца: делайте, что хотите, но я считаю, что мова эта телячью
  А то когда понял, что пахнет жареным, тут же начал оправдываться, да еще так тупо.
  Анна Герман правильно сказала, что у милиции, кроме работы, должна быть еще и голова.

  • Yurec333

   Він зрозумів, що зробив помилку і вибачився.

 • Fasafas

  Швеця до мене на Волинь на самосуд!

  • Yurec333

   Так приїздить самі до Одеси.

 • Українець

  Звичайно, це дуже не красива ситуація. Але не треба забувати, що людина стоїть на морозі за мізерну зарплатню. Ситуацію з трудовлаштуванням в країні усім давно відома. У цього сержанта хвора жінка та прикутий до ліжка батько. Цей даішник повівся вкрай не правильно. Але цим «операторам» та «режисерам» просто сумно жити та нічого робити. Вони повели себе не як нормальні, інтелектуальні люди, а як звичайні паразити, які харчуються енергією інших.