Чи вистачить 5 літрів свяченої води на рік?

avatar

День водохреща найкраще демонструє наше релігійне невігластво і елементарне жлобство. Будь-яка віруюча людина знає, що півлітрової пляшки йорданської води вистачить великій (наголошую великій) сім»ї на цілий рік. Натомість більшість українців, як християни-неофіти вважають, що, по-перше, вода шарова, по-друге, начебто цілюща, а отже її треба взяти побільше.

Отож вчора кожен мешканець центральної та східної України бачили, як натовпи мирян з обличчями повними релігійного екстазу тягли додому п»ятилітрові пластикові бутлі свяченої води.

Навіщо її стільки? Це питання ніхто собі не задавав. Що з нею в таких кількостях робити теж нікого не цікавило. А ввечері, випиваючи з нагоди великого релігійного свята люди хвалилися поміж собою, хто більше свяченої води додому притягнув. Правда, в пластиковій тарі вона зацвіте. Переливати в шкляні пляшки можна, але де їх тримати? Одним словом, як каже російська народна мудрість: «От жлобства, одни неудобства». Зате обов»язок християнина виповнено. Водою запаслися. Тепер можна і до Паски про церкву забути.

Житомир

Запись опубликована в рубрике Блоги Комментариев. Добавьте в закладки постоянную ссылку.
  • Вася

    Абсолютна правда