День соборності, як картинка для телевізора

avatar

22 січня цього року напевне стане найдивнішим днем єднання за всі ті два десятки років, що його святкують. У Львові будуть говорити про Бандеру. У Запоріжжі будуть говорити про Сталіна. У Києві будуть говорити про єдність… Ніколи ще не нагніталася так ситуація перед днем національного ПРИМИРЕННЯ, як сьогодні. Чесно кажучи, виглядає так, що це не день єднання, а день вихлопу негативної енергії.

Отже, два тижні країна живе новинами про те, що міфічні націоналісти підривають пам»ятники і гранатами без запалів хочуть збивати літаки. Щоправда зовсім не міфічних, а реальних людей тримають в тюрмі і вже оголошують терористами, хоча ніякого суду ще не було.

Два тижні ми обговорюємо про те як міфічні батальйони форсують річку Кальміус і вриваються на Донбас. На щастя в Донецьку ніхто не створює загони самооборони.

Два тижні ми говоримо про те, що всі біди Криму від татарських самозахватів. Ніхто ж не сумнівається, що більше ніхто в Криму землю не захоплював. Особливо в Ялті, де татар практично немає.

В столиці всі чекають кривавих сутичок невідомо кого невідомо з ким. Міліція, як в найкращих детективах радянської епохи, не спить вже кілька діб і шукає невідомо кого невідомо де. Правда цілком конкретними методами. Останній випадок – інцидент з активістками групи Femen, які провинилися в тому, що обнімалися з людьми в центрі Києва.

При цьому, цікаво подивитися, як святкуватимуть в регіонах. В Донецьку партгоспактив покладе квіти до памятника Шевченку, але зборів в театрі вирішили не робити. В Одесі збори зроблять, але не в оперному театрі, а в якомусь приміщенні поскромніше. Одним словом партгоспноменклатура ніяких вказівок з центру щодо організації гулянь не отримала. І це при тому, що в Києві планують стягнути купу людей аби вони побачили грандіозне свято єднання, апофеозом якого має стати виступ Президента. Для чого це робити в Києві, якщо в регіонах ніхто цим особливо не переймається? Виключно для телекартинки. Телевізор має показати всім проукраїнськи настроєним виборцям, що Президент їх чує. Отож, давайте відсвяткуємо день соборності заради нашого голубого екрану.

Запись опубликована в рубрике Блоги Комментариев. Добавьте в закладки постоянную ссылку.
 • Олег

  люди мають таку владу на яку заслуговують

 • Юрко

  Цілком погоджуюсь. Жоден цапок з нашої ніби еліти навіть у думках не має запропонувати День Злуки як ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИМИРЕННЯ, кожен з партвождів, Тягнибакс чи Сімонєнко, перейматиметься тим, як він буде виглядати на екрані перед свої електоратом… Жодна політична сила не виписала хоч якоїсь ідеології, все базується на вождизмі й популізмі, а, піпл хаває… На жаль, ми ще не стали виборцями, не кажучи вже про націю. Але починаймо з себе. Олеже! Ти завжди вмів помічати суть, відділяючи її від словесної полови. Молодець!

 • pysar

  Цікаво пише автор О. Челепіс. Фото,правда, схоже на Вас. Вірастюка.А для чого взагалі святкувати будь що заради якихось жлобів- політиків,адже ми і так вділяємо їм забагато уваги. З огляду на швидкоплинність часу,думаю ,що Святом може бути лише подія,котра має відношення до сімейних цінностей (і це не виключає пам’ятні політичні події).Чи мають до них відношення так звані «об»єднувачі» України : Винниченко у січні 19-го року чи Сталін у вересні 39-го року-маю великі сумніви.Цим двом політикам ще пощастило,що їх сьогодні пам»ятають не тільки історики,а й пересічні громадяни.Хто років через 5 пам»ятатиме діючих зараз політичних невдах,яким байдуже,куди возити відкати -в Київ чи в Москву? Співчуваючи цим лузерам, мимоволі забираємо час у наших сімей. Краще цей час використати на прогулянку з дітьми , принаймі, цей день запам»ятається приємними враженнями, а не змарнованим на голословних політиканів часом.

 • pysar

  Забув додати:чомусь мені дуже здається, що в сьогоднішнього населення тодішніх ЗУНР та УНР зовсім різні перспективи європейського майбутнього.Сьогоднішні жителі тодішньої ЗУНР -давно в Європі: хто ментально , а хто-на заробітках. А сьогоднішнім жителям тодішньої УНР-до Європи,як до неба рачки-з їхнім вибором влади.

 • Илья

  Отличный выбор, а также встраиваемая техника
  гарантия от изготовителя. Купил рекомендую.