Подвійна гречана арифметика Азарова

avatar

Підвищення цін на окремі продукти харчування в Києві і всій Україні носить «штучний характер» і «відповідальності за нього уряд не несе» заявив прем»єр Микола Азаров. Далі він розповів про те, що в усьому винні володарі супермаркетів, які підло й підступно піднімають ціни. При цьому для українського народу, напевне залишиться великою загадкою, чому володарі супермаркетів найбільше люблять спекулювати гречкою. Чому не рисом, горохом чи макаронами. Але це складне питання залишимо для іншого дослідження українськими урядовцями.

Найцікавіше в заяві Азарова те, що він знімає з себе відповідальність і говорить, що «уряд не торгує ні гречкою, ні олією — уряд створює умови для тих, хто торгує». І тут згадується засідання уряду тижневої давності. Тоді Микола Янович дав останнє китайське попередження губернаторові Вінниччини Миколі Джизі за те, що в нього подорожчало масло. Тоді губернатора звинуватили в тому, що його область стала лідером по подорожчанню цього продукту. Тепер, коли подорожчала гречка по всій країні Микола Янович Азаров забув, що тиждень тому він готовий був відправити у відставку людину, яка за його ж логікою «не торгує ні гречкою, ні олією (додамо від себе – і маслом)».

Якщо хтось скаже, що це подвійні стандарти, то той глибоко помиляється. Адже мудрий український народ має прекрасну приказку (цікаво, як би її прочитав з папірця Азаров) – «Що попові можна, то дякові зась».

Отож, як можна вийти з ситуації? 1. Посадити всіх директорів супермаркетів. 2. Посадити всіх торговців гречкою. 3. Звільнити всіх губернаторів. 4. Знайти політичну терористичну організацію, яка займається «вредительством». На жаль, четвертий варіант має найбільше шансів, щоб бути взятим за основу.

Запись опубликована в рубрике Блоги Комментариев. Добавьте в закладки постоянную ссылку.
 • Val

  Ну и это считается премьер- профессионал? Это называется:» Моя хата скраю» Мы тут управляем непонятно чем, а вы, народ, выживайте как хотите. Старый маразматик!!! Одно, что греет — скоро народ снесет этих уродов вместе с паханом!!!

  • Lolaics

   Когда?!! Когда же наконец это произойдет?!! Я уже не знаю человека, который не был бы обозлен на этот правящий клан. Где бы люди ни собирались, везде и у всех не сговариваясь одна тема — подняться и перевешать этих тварей! Уже не надо долго анализировать, чтобы понять, что это новый геноцид — нас опять пытаются уничтожить!

 • Каждой твари по наре!

  Народ снесет, в этом нет сомненья! Нет сил видеть эти самодовольные, сытые, зажиревшие лоснящиеся рожи! Плюют в колодец, с которого каждый день пить! Топчутся, «имеют»…Азаров — полный маразматик. Я в одном (ещё довыборном) интервью слышала от него мысль, что во время кризиса надо инновациями заниматься, чтоб зря не простаивать. Я, человек далекий от экономики УЖАСНУЛАСЬ такой вопиющей некомпетентности!!! Слов нет, как это, не могущее 2+2 сложить, абсолютно безмозглое существо на сегодняшний день дорвалось «руководить» (а на самом деле разворовывать) страну!! Что вы отнего хотели услышать? Этот пацан вообще не при делах! У него все хорошо!!! Пол-Крыма уже в его кармане!!!

 • Abaddon

  Хм….долой власть….